درباره ما

کاربر گرامی،   به جمع کاربران سامانه پیامک SMSra خوش آمدید.
از اینـکه در استفاده از ابزارهای منحصر به فرد تبلیغات ، اطلاع رسانی ، آگاهی ، خلاقیت و نوآوری و …
در راستای افزايش فروش و رونق كسب و كار مشاغل و اصناف كشور و توسعه كسب و كار مجازی با ما همراه شده اید ، به خود می بالیم.
با تکیه بر همـفکری ارزشمندتان و در پاسخ به اعتماد شما که سرمایه ی اصلی ما به شمار میــرود
، توانسته‌ایم پاسخـگوی بخشی از نیازهای پنهان و آشکار بسیاری از دوستان و بسیاری از مشاغل و اصناف در سراسر كشور باشیم.
انتخاب هوشمندانه ی شما در همراهی با ما را ارج می‌نهیم  و تا اطمینان از کسب رضایت شما از این همراهـی ستودنی ، در کنار شما خواهیم بود.

 

 


ما رو بیشتر بشناسید …

این حق مسلم هر خریدار است. پس درباره اصالت و رسالت سامانه پیامک SMSra بیشتر بدونید ! موافقـید ؟

 

سامانه پیامک SMSra نماینده مستقیم و طرف قرارداد با شرکت صاحب سورس سیستم جامع پیام دهی و سرویس دهنده های مخابراتی است. و برای مجموعه جهان برتر نوین است. این مجموعه با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در کشور و خدمت به عموم مردم و اصناف از سال ۱۳۹۳ با نشانی اینترنتی jahanbartar.ir و bartarnovin.ir شروع به فعالیت نموده و به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه خدمات پیامک ، توسعه وب ، اطلاع رسانی و ارائه درگاه های ارسال پیامک انبوه متمرکز ساخته است. و در آذر ماه ۱۴۰۲ همـزمان با راه اندازی سامانه جدید ، برند SMSra را نیز رونمایی کرد. و پس از آن امکان بهره‌برداری از خدمات پيامک پنل یا سیستم جامع پیام دهی هوشـمند از نشانی اینترنتی smsra.ir فراهم شد و ادامه دارد.
این سامانه به دنبال ارائه ایده های نوین تجاری در صنعت پيشرفته‌‌ پيام‌ رسانی به مشتریان محترم میـباشد.
با توجه به تحولات گسترده و مکرر در صنعت نسبتاً نا سالم پيام‌ رسانی ، پشتیبانی از مشتریان را از وظایف و تعهدات خود میـداند.  سعی ما این است که هر دغدغه‌ای از طرف کاربران این سامانه گزارش شود، به دقت بررسی و تا حد امکان اجرایی کنیم. کار ما بی اشکال نیست ولی امیدواریم با پیشنهادات و انتقادات سازنده، ما را در رفع مشکلات و بهینه کردن سایت و سامانه یاری نمایید.
در حال حاضر رویـکرد هدفـمند ما بر روی ایجاد فروش مدرن از طریق سایت آنلاین سامانه متمرکز شده است.
امروزه پيامک، ديگر تنها ابزاری برای ارسال و دريافت پيغام‌های متنی ميان کاربران تلفن‌ همراه محسوب نمی‌شود و موارد استفاده‌ بسيار متنوعی برای آن تعريف شده‌ است.
لازم به ذکر است که پيامک يکی از راه‌های موثر ارتباط  سازمان‌ها ، ادارات ، دانشگاه‌ ها ، بانک‌ها ، بيمه‌ ها ، بورس‌ها ، شرکت‌ها و فروشگاه‌ ها با مخاطبان خاص خود است.

با گسترش روز افزون شیوه های نوین تبلیغات در فضای مجازی و تاثیر شگرف آن در زندگی افراد ، شما میـتوانید با ارسال پیامک های تبلیغاتی و با تبیین مواضع و ایجاد آگاهی نسبت به مخاطبـان خود نقش پر رنگ تری در معرفی خود و فروش محصولاتــتان داشته باشید.
ما برای انجام تبلیغاتـی موثرتر نسبت به آموزش و ارائه راه حل های ارسال پیامک تبلیغاتـی به شیوه تاثیرگذار و بازاريابـی و … همـواره همـيار شما بوده و هستیم.  ما در سامانه پیام کوتاه نسبت به ارائه امکانات و ابزارهای مختلف ، حرفه ای و به روز را در اختیار کاربران محترم خود قرار داده ایم. تا بتوانند به سهولت و با تخصیص هزینه ای اندک به اهداف تجاری و غیر تجاری خود بـرسند.
این امکانات در پکیج های سامانه پیام کوتاه کاربری و نمایندگی اس ام اس گوناگونی گردآوری شده تا کاربران محترم بـتوانند نسبت به نیاز خود خدمات مورد نظرشان را دریافت نمایند.
با مقایسه تعرفه پیامک و هزینه ی سامانه پیام کوتاه کاربری و نمایندگی پیام کوتاه SMSra و دیگر ارائه دهندگان این خدمات ، اندک بودن هزینه های تمام شده برای کاربران را ملاحظه خواهید نمود.
همـچنین فروش های ویژه ، باشگاه مشتریان و طرح های تشویقـی نیز به منظور فعالیت و رضایت بیشتر کاربران عزیز از دیگر طرح های حمایت از مشتریان است.
رضایت کاربران عزیز از این خدمات و هزینه ها هدف نهایی ماست.

 

ارتباط با مدیریت سایت  ـــ  انتقادات، پیشنهادات