مستندات و راهنمای خدمات وبـسرویس سامانه

کاربر گرامی
از اینـکه ما را بـعنوان سرویس دهنده خود انتخاب نموده‌اید بیـنهایت سپاسـگزاریم و دستان گرم شما را صمیمانه میـفشاریم …
از اینـکه در استفاده از ابزارهای منحصر به فرد سیستم‌ها و نرم‌افزار‌های تحت وب ( وبـسايت ها و اپلیکیشن های موبایل ) در راستای كسب و كار نوين و مجازی با ما همراه شده‌اید ، به خود می‌بالیم.
با تکیه بر همـفکری ارزشمندتان و در پاسخ به اعتماد شما که سرمایه ی اصلی ما به شمار میـرود، توانسته‌ایم پاسخـگوی نیازهای پنهان و آشکار بسیاری از کسب و کارهای کشورمان باشیم.
انتخاب هوشـمندانه ی شما در همراهی با ما را ارج می‌نهیم و تا اطمینان از کسب رضایت شما از این همراهی ستودنی، در کنار شما خواهیم بود.

شما کاربران گرامی میـتوانید با استفاده از فایل راهنما و کد های نمونه ، تمامی وب سایت ها و نرم افزار های تحت وب و ویندوز خود را به وب سرویس پیامکـی ما متصل و از آن استفاده کنید.

خدمات وب سرویس

با استفاده از وب سرویس میـتوانید درخواست های ارسال انواع پیام را به صورت خودکار برای سامانه ارسال کنید.

جزئیات فنـی در سامانه موجود میـباشند.

در سامانه پنل‌یاب ، پس از ورود به راهنمای وب سرویس REST و راهنمای وب سرویس SOAP مراجعه نمایید. تمامی ارسالـهای وبـسرویس در این سامانه از طریق APIKey یا توکن میـباشد.
در سامانه آی‌پی‌پنل ، پس از ورود به خدمات وب سرویس مراجعه نمایید. در این قسمت وبـسرویس با APIKey یا کلید دسترسی از طریق متد REST و همراه با ارسال پترن از طریق URL و بدون APIKey ( با نام کاربری و رمز عبور ) با نمونه کد های مختلف و ارسال از URL معمولی و اتصال به نرم افزار حسابداری هلو قرار گرفته است.

برای راحتی کاربران گرامی، خط خدماتی رایگان به محض ثبت نام در سامانه فعال میـباشد. برای ارسال کد اعتبار سنجی، کد فعالـسازی و سایر ارسال های برنامه ریزی شده به مخاطبـان و عبور از بلک لیست میـبایست در پنل کاربری، الگوی پیامک یا پترن را تنظیم کنید و پس از تایید، به راحتی در سایت یا اپلیکیشن یا نرم افزار خود از آنـها استفاده کنید.

اگر باز هم سوالی دارید از طریق تیکت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.